Petunia

Jaké si myslíte, že je nejhorší zaměstnání na světě?

Dle mého jsou to lidi, kteří prodávají dálniční známky v těch budkách přímo na dálnici př. Francie.
Jiné příklady? :)

Nejlepší odpověď
venkovan

K lidem odpovědný politik ale svázaný svojí stranou.
Jakákoliv práce v pásové výrobě.
Ve své podstatě nejhorší je takové povolání, které děláme s odporem a nechutí. I ten prodavač lístků může v akové práci mít nějaký smysl který ho nějak naplňuje.

Další odpovědi
anonym

Není žádné nejhorší zaměstnání na světě. Mě by třeba nebavilo pracovat v kanceláři nebo u pasu, ale spíše proto, že jsem zvyklá pracovat venku.