Avatar uživatele
zjentek

Jaké rozměry bude mít tuna železa litého do kostky?

Řekněme, že tuna vody bude mít rozměr rovný metr krychlový, čili kubík. Bude mít podobný rozměr i tuna běžnýho železa?

Zajímavá 0 před 1099 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Pepa25

Z principu nemůže mít, protože železo má 7 – 8 x větší hustotu než voda …

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
aliendrone

ρ=m/V
V=a³
A protože jsi zjentek, tak ti ušetřím práci a přihodím do placu hustotu železa, která je cca 7,9tuny na kubík. (m³)
POMOHL jsem ti? Muehehehehe! ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kepler

1000 kg vyděl hustotou Fe v kg/dm3 a dostaneš objem krychle v dm3. Z toho udělej třetí odmocninu a máš hranu krychle v dm.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
zjentek

Aliene, pomohl? POMOHL??? Každé human bytosti tady je jasný, že TY TVÝ mimozemský hieroglyfy tady luštit NEMÍNÍM, to je ti snad jasný. (; D; D;

před 1099 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

…Raději mně odpověz na otázku ŠITOU PRO ALIENA zde>>>https:/­/cz.indeed.com/vi­ewjob?jk=2132d­a553d5c2e2e&q=E­xotic+Zoo,+Os­trava&l=Ostra­va&tk=1f4rq61l93pc6003&f­rom=ja&alid=6016b070­14bcce138039427f&ut­m_campaign=job_a­lerts&utm_medi­um=email&utm_sou­rce=jobseeker_e­mails&rgtk=1f4rq­61l93pc6003 , botytoto víš, vím to, VÍM! (; D; D;

před 1099 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Oprava – ZDE>>>https:/­/www.odpovedi­.cz/otazky/lze-nastavit-router-coby-prijimac-wi-fi-signalu-pro-pc

před 1099 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Pepa25, 8×? Aha, takže když udělám tři řezy do metrový krychle vody, tak získám osm kostek železa. Takže tuna Fe bude krychle o stranách cca 0,5m… fajn, díky (;

před 1099 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
aliendrone

zjentek>>> Miluji tvé úvahy. No považ >
Když řízneš 3× do kostky (zmrzlé) vody, budeš mít X kusů zmrzlé VODY. Někdo by řekl led, ale s ohledem na Její Excelenci… ;) :D :D (přirozeně se nezabývám podružnostmi, jako např. že řezy budou spíš jen zářezy a tudíž kostku nerozdělíš apod. bejkárnami, zkrátka záleží na tom JAK budeš řezat)

Ovšem POKUD přijdeš na to JAK řezáním vyrobit z vody železo, dej mi IHNED vědět!! To bude vejvar sám o sobě jednak, druhak jsem zdatný „vylepšovatel“, tož to by v tom byl čert, abych proceduru nevylepšil na produkci JINÝCH prvků, třeba na č. 46 a 47 a ty v tabulce pod nimi. ;) :D :D

před 1099 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Ale na výsledek jsem došel, ne? Tuna železa = 0,5×0,5×0,5m cirka. (;

před 1099 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Pepa25

Jo, půl metru je v cajku. A mě osobně se úvaha o půlení líbí, rozhodně lepší na představu než třetí odmocnina

před 1099 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek