Klára K.

Jaké procento lidí umírá šťastně?

Jaké procento lidí umírá s pocitem, že měli hezký život, že mají, co si od života představovali, a že stihli všechno co chtěli, a jaké umírá s pocitem, že ten jejich život stál za nic, „že to mohlo být o moc lepší“, že si to teda představovali jinak…
Myslíte si, že šťastně umírajících ubývá?

Odpovědi
setapouch

Obávám se, že umírající žádné dotazníky na toto téma nevyplňují.

arygnoc

pravdepodobne neexistuje človek, ktorý si povie „mám hotovo, môže prísť zubatá“, každý odchádza od niečoho, čo má ešte >rozrobené<.

inú predstavu o (svojom) šťastnom živote nal steve jobs a inú ukrajinský vojak, ktorý včera zahynuôl v nezmyslnej prestrelke.
môžeme sa iba domiecať o pocite šťastia toho-ktorého zomierajúceho, lebo jeho život posmrtne hodnotia iní, a tí môžu mať na jeho názor na šťastný život iný pohľad (zomrel šťastný pol pot alebo lennonov vrah? zomrela šťastná matka tereza?).

;-Q

anonym

Jedni jsou pro smrt,protože se bojí života a jiní pro život,protože se bojí smrti,řekla bych,že je to tak 50% na 50%.

mosoj

Všichni. Moudrá matka příroda v okamžiku blízké smrti, zablokuje všechny negativní emoce a bolest.

anonym

To jako,že každý myslí ve finishi jen na sebe?Divné,ale asi přirozené…