Avatar uživatele
Lotr2008

Jaké povolání byste rozhodně nikdy nechtěli dělat?

Já učitele tělocviku nebo třeba překladatele (vybírám z těch normálnějších povolání, třeba prostitutem bych rozhodně nikdy nechtěl být). Co vy?

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? GM, Ametyst, cappuccino před 550 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
paul1

Politik, neměl bych na to žaludek.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
GM

Obchodního zástupce – myslím tím prodejce nebo třeba pojišťováka, dnes už jsou to operátoři, lidem na zvonky nezvoní. Nedovedla by ch otravovat lidi a nabízet – vnucovat jim nějaké produkty

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Filip84

Bankéř, politik, president, vykonavatel exekutorského úřadu, soudní exekutor, v kafilérii. Asi by se cosi ještě našlo, možná i dost by se toho ještě našlo, ale to bych nad tím musel dlouho přemýšlet. A to se mi, až tak, nechce. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Učit. Kohokoli cokoli. Učení v kontextu s vývojem může vésti a jaksi pochopitelně taky vede k tragédii, katastrofě a těmi nemyslím ukamenování, upálení (etc.) učitele. Myslím tím, že toxické učení může vést až k záhubě druhu (s výjimkou snad právě tělocviku, kde tréninkem a vlastně učením nenapáchám žádné nezvratné škody na lidstvu ve vzdálenějším budoucnu). Dovedeš si představit světovládu a lidstvo učící se jejím stanovám? Mně osobně dává docela smysl matematika a astrologie starých národů disponujících tehdy sanskrtem a podobnými dorozumívacími a ta není příliš ve shodě s dnešní „školskou“ (nebo je to učení EU, už vlastně nevím), ale co už, můj problém. Nebo problém lidstva- to se ještě uvidí 🤷‍♂️

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rokio

Horníka. Je to těžká práce a člověk si při ní zničí zdraví.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ametyst

Neuměla bych učit dějepis, nebo dělat účetní či jakoukoliv ekonomku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dvorní šašek

Nechtěl bych dělat berňáka nebo soudního exekutora.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Myslím, že neni takové povolání. Každé musí někdo dělat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
df

Nad věcmi, ktere nechci, nepřemýšlím. Přemýšlím jen o tom, co chci.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Samozřejmě, že záleží, za jakých podmínek. Jedna věc je tvoje představa a druhá věc je být motivován libovolným platem, nebo fyzickou likvidací.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
EKSOT123

Jsou povolání psychicky velmi nepříjemná, ale nutná. Jako revizor v MHD, exekutor, řezník,… Pak jsou povolání fyzicky nepříjemná, jako práce v prostředí extrémně hlučném, prašném, chemickém, chladném či horkém, směnný provoz, práce s velkou a jednostrannou fyzickou zátěží,… řadu z toho jsem dělal, ale časem se to podepíše na zdraví. Pak jsou práce sice dobré, ale v prostředí špatného kolektivu, hamižného šéfa, atd… to je jako KO.
A nakonec tedy co bych rozhodně nechtěl dělat. Práce se kterými morálně nesouhlasím, jako chov nosnic v klecích, práce ve zbrojovce, práce které by mi přinášely nepřiměřený zisk na úkor práce jiných lidí, jako práce v pracovní agentuře, a řada jiných.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Darcy

cappuccino a byli jste i v zahradách a v Zoo? Mně přišla úplně strašná.

Avatar uživatele
cappuccino

V ZOO jsme byli v San Diegu, tam to bylo krasne. Z NY jsme taky prchali!! Co tam? Clovek si pripada jak mravenec!!

Avatar uživatele
Darcy

prostituce, jatka, řezník, čištění odpadů, potápěč, spalovač mrtvol, veterinář, pečovatel/lékař na geriatrii, vývoj kde se testuje na zvířetech/lidech,
a taky né jen pracovat – ale hlavně žít v ghetu v Indii nebo jakémkoli ghetu, i no-go zónách, třeba i v „civilizované Evropě“ v IT, FR, SE, DE a pod.

Avatar uživatele
cappuccino

Jeee, Darcy, ja bych tohle vsechno chtela delat /tedy vlastne nedelat/ s tebou:) Do toho vyctu bych jeste dala bacharku!

Avatar uživatele
Darcy

cappuccino – áno peavda – náš ex soused byl bachař a byl to poshuk 😁.
Vždy jsme se smáli, že jestli začnou mizet děti nebo holky, tak ať udělají razii u něho…
A k tomu ghetu – nemám predsudky vůči lidem z ghet, nikdy si nevybere kde se narodí. např. jako ve FR nebo IT, tam to byli kdysi hezké části předměstí, kde se ale časem usadila gangy a drogy, nebo radikální muslimští no-go občané. Kdo ostal – žije v děsných podminkách a změnit to nemá jak – tak to bylo myšleno.
Zažila jsem taky „gheto“ na predmestí Neapolu na mototripu, a měla jsem bobky až za ušima. Dívali se na nás jak vlci na ovci, kdybych zastavili nebo zůstali – vím že by sme se domů už nedostali. Od té doby jsem ráda, že žiju podle mně v civilizované části evropy.

Avatar uživatele
cappuccino

Darcy, naprosto te chapu. Jednou jsme si chteli prohlednout New York a nenapadlo nas nic lepsiho, nez se jet podivat taky do Bronxu. Netroufli jsme si ani zastavit, natoz pak vyndat fotoaparat! Jim uz vadilo, ze jsme bili!!

Avatar uživatele
Darcy

wau, tak to bych nedala a nedělala. Ja jsem byla vyděšená už i s nadzemky/metra, jako to osazenstvo a exoti tam – a hlavne lidi se tváří že nic nevidí, totální ignorace.. takový výběr asociálú jsem nikde neviděla.
V NY jsem byla jen 3dny a vím že nikdy víc. Takže Bronx jo? to jste si fakt koledovali, spíš se divím že se u Vás nezastavili policisté. Ale jsou tam prý i dobré komunity (centra), ale to by si musela vědět kde..

Avatar uživatele
zjentek

Darcy neeee, takový měkejš nejseš! 💪👊

Nový příspěvek