Jaké plody ze zahrádky ještě sklízíte?

Osobně ještě sbírám rajčata,papri­ky,zbytky okurek.
Suším libeček,majoránku.
Jak je to u vás?
Díky za odpovědi.
Pro Annas,každému bylo jasné jak jsem napsal:
Jaké plody.tzn.že jsem chtěl vědět jaké,to každýho trklo.
Emefej,požehnej manželce,je moc šikovná.

Nejlepší odpověď
annas

Jaké plody? Malé, velké, především zralé.

Které plody? Jablka, hroznové víno, rajčata, čekám, zda ještě doroste cuketa.

Další odpovědi
Emefej

To, co už dozrálo maželka sklidila. Ještě jí čekají brambory a zelí.

ReHu

Jablka, rajčata,
Libeček mám, ale nesuším.
Ano, zapoměla jsem. Vínko, vínečko. Hroznové 🙂

anonym

Rajčata, pórek a ještě dorůstá cuketa, ale dnes byl mrazík a nevím, jestli ji sklidím a ještě tam zůstal kadeřávek. Bylinky už máme nasušené a něco v mrazáku. Na to, že máme prvním rokem zahrádku ( po 6-ti letech) se sklidilo spousta zeleniny. Jo, a ještě tam jsou nějaké jahody.

lavender

Rajčata, papriky, pálivé papričky, nějaké ty bylinky…

JO a ještě plody od našeho pejska :)

jirkajirka

Jablka,hrušky,ma­liny,rajčata,pá­livé papričky a plno žampionu u mne na zahradě a vedle na louce.Ty jsem ovšem nasázel.

dudu

Rajčata, zelený hrášek z druhého setí., dnes pýchavku a později už jen červenou řepu a celer.

lexx

jablka a houby -žampiony, vyrostly tam divoce a samy

Lamalam

Podzimní zralé.

Luxx

rajčata, papriky, cukety, patizony, jablka, švestky, okurky, dýně, chilli, zelí, kedluby, mrkev, hroznové víno, brambory, cibule…

snad jsem na nic nezapomněla :)

briketka10

ad jirkajirka

Žampiony ty bych mohla jíst každý
den na všechny způsoby ŇÁM 😁

anonym

Já taky, ale plněné vepřovým… 😁