BEAES

Jaké otázky máte raději, názorové nebo vědomostní?

Nejlepší odpověď
kropitko

Záleží na tom, jaká ta názorová otázka je, pokud se někdo ptá po několikáté,co budete vařit, jaké je počasí,jestli je tma apod,,,tak to mám raději ty vědomostní. Nejraději mám otázky u kterých si myslím, že skutečně někomu pomohou.

Mám prostě ráda otázky, u kterých je na první pohled vidět, že jsou pro tázajícího důležité, že to prostě potřebuje vědět.
Doplňuji:
Ještě jsem nad tím přemýšlela a myslím, že i na vědomostní otázku mohu odpovědět tak, že řeknu svůj názor.

Tzn., že si myslím, že vaše rozdělení otázek není šťastné, já bych je rozdělila do minimálně čtyř kategorií. Vědomostní, zajímavé, hovadiny a úplné hovadiny.

Další odpovědi
rynek878

Na 90% jsem pro vědomostní otázky i když někdy taky reaguji na názorovou otázku, to je těch 10%,záleží opravdu jaká je.

vagra

Oba typy otázek které jste uvedla, jsou pro mě,zcela jistě přínosem.
Jednak je třeba umět zformulovat svůj názor a na těch druhých si procvičit paměť,popřípadě schopnost odpověď vyhledat.

Mili @

Oboje, při těch vědomostních jsem se už leccos dozvěděla…
😁

iceT

Davam prednost nazorovym otazkam,ale vedomostni jsou pro me take dobre,protoze zjistuju jake mezery mam v pameti.

ReHu

Já mám raději názorové, protože ty vědomostní si mohu často najít.
Souhlasím proto s kropítkou.
Ale…také si myslím, že některé otázky jsou důležité pro tazatele, ale odpovídající si mohou myslet, že na takovou blbost je odpovídat zbytečné.
Ne tak otázky typu – co mám dělat, když se nudím, nebo jaké je u vás počasí.

kropitko

Ještě jsem nad tím přemýšlela a myslím, že i na vědomostní otázku mohu odpovědět tak, že řeknu svůj názor.

Tzn., že si myslím, že vaše rozdělení otázek není šťastné, já bych je rozdělila do minimálně čtyř kategorií. Vědomostní, zajímavé, hovadiny a úplné hovadiny.