VIKTORIÁ

Jaké NETUČNÉ jídlo se dá jíst na dopolední svačinu?

Kromě ovoce a zeleniny.. moc Dekuju:)

Nejlepší odpověď
badisko

müsli tycinky …clovek by nerekl ze zdrava steava muze byt i obcas chutna…

Další odpovědi
LejdyTerr

müslli tyčinky si dej, ale je to tučné, 100g obsahuje asi 70g sacharidů(cukry) a nebo 20g tuku..... Doporučuji celozrné pečivo – výborný je grahamový chléb třeba s nízkotučným taveným sýrem, olomouckými syrečky, tvarohovou pomazánkou… Nebo nízkotučné či bílé joogurty

Jahoda14/88

Je toho hodně člověk si akorad musí dobře vybrat ;)
sladké a nízko tučné svačinky :
Ovesné vločky + ovoce
Light Ovocní jogurt (nebo tvaroh)
Ovocné salaty
Bananová kaše
a td…
Slané nizko tučné svačinky:
Cottage placičky
Tmavé pečivo + flora light + krutí šunka + zelenina
Rýže + kuřecí maso
Zeleninový salat s mozarellou
a td… :) je toho hodně zkus se podívat po netu najdeš tam dost zajmavích a zravých receptu ;)

Drap

Třeba pečivo