dust8

Jaké nejčastější obecné elementy dokáží napravit polorozpadlé manželství?

Nejlepší odpověď
zjentek

Obecně nejčastěji láska a důvěra, ale… Milovat a důvěřovat není až tak složité, ovšem milovat a důvěřovat ZNOVU, to už je jiná liga.

(Pak se to dá ještě zachraňovat kytkami anebo podobně kamuflovat, ale to už pak je spíše pohřeb, než život.) Zdroj: zkušenost.

Další odpovědi
Rokio

Upřímná lítost s aktivní snahou se napravit, nastoupit na protialkoholční léčbu (pokud je manžel, nebo manželka alkoholik), ukončit dráhu zločinu (pokud se jeden z páru živí zločinem), či najít si konečně práci (pokud muž, či žena je závislý/á na tom druhém).

zjentek

Rokio dej si prášek. To nevíš, že vrána k vráně sedá a jaký šel, takú potkal? No tak…

Rokio

zjentek: Zrovna dnes jsem si lék na spaní nevzal, protože celý víkend jsem doma sám, a tak nemůžu nikoho rušit. Táta je na služebce a mamka se sestrou jsou v hotelu na relaxaci. Také věřím, že usnu bez léku na spaní.