dust8

Jaké může mít ďábel světlé chvilky?

Nejlepší odpověď
aliendrone

S ohledem na fakt, že jedno z jeho jmen je Lucifer (česky Světlonoš), tak myslím, že DOST světlé. ;) :D :D

Další odpovědi
Roman71

Jako že by si uvědomil, že se vydal špatným směrem a tisíce let táhne za sebou většinu obyvatel planety? Možná ano, ale pochybuji, že by s tím chtěl něco dělat.. jeho dny jsou sečteny.

(Bible, Zjevení 12.kapitola, 7–12 verš) ..pokud byste měl zájem se dozvědět víc.

annas

Ďábel = satan – démon s rohy = padlý anděl je představitelem zla.

Když chce ďábel získat vaši duši, nasadí si masku anděla a nabídne vám třeba bohatství.

--
Trochu jinak Nohavicův Rok ďábla. Alkohol byl Nohavicovým ďáblem, ale jeho sílu pomohl překonat anděl strážný, tedy přítel.

Takže přátelství je zřejmě nepřítelem ďábla, často zastupuje na zemi anděla.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

GuldanJURA

Bůh či Satan je pravděpodobně jen neexistující entita a mýtus mytologie jako Thor Anubis Krišna atp atd.