dust8

Jaké máte zkušenosti s návštěvou kina v poslední době? Také si všímáte spousty lidí v sále bez respirátorů?

To vůbec nikdo nekontroluje a kontrolovat ani nebude?

Odpovědi
Malvína

Já byla v kině naposledy dva roky zpátky. Dnes už nemohu, nehodím se do krámu. Ale kolegyně, které místní kino často navštěvují, mají stejné poznatky. Lidé už rezignovali. Ti, co by kontroly dělat měli, to mají za potupný úkol a je jim to proti srsti. A návštěvníci to nosit nechtějí. Je se čemu divit? Ať tak či tak, v době, kdy jsem kino i v době covidové navštívit mohla, nechtěla jsem. Právě kvůli nošení respirátoru. Mám ráda pohodu a klid. Raději jsem si pustila film doma.

Rokio

Žádné. V poslední době nechodím do kina, ale koukám se na filmy stáhnuté z internetu.