hanny 2

Jaké máte sousedy?Rozumíte si s nimi nebo se nemáte rádi?

Nejlepší odpověď
Terryle

S jedněma to dobrý není – postavili si dům mezi domem naším a své babičky, asi 2 metry od našeho plotu, i když mají zahradu ještě desítky metrů dozadu, kde bychom o nich ani nevěděli. Z oken jim nechtě vidíme až do kuchyně, slyšíme každý jejich slovo. Super. Takže setrvalá studená válka s tím, že po sobě občas „vystřelíme“.

Druzí jsou fantastičtí, ty bereme skoro už jako součást rodiny. Navíc jsme obě rodiny „obecní vyvrhelové“, což taky docela spojuje :) A před asi rokem nám přibyl ještě jeden soused, takovej dobře svéráznej chlapík s psem, co je menší než naše kočka. Ten je taky super. Takže furt vlastně vyhrávají ti „lepší“… takže na tom nejsme tak zle.

Další odpovědi
venkovan

Ty nejlepší – navzájem se tolerujeme – nemluvíme spolu. Nevznikají konflikty – jen se donesou pomluvy co jsme udělali toho a toho dne apod.

Ella

v paneláku, kde jsme bydleli předtím to bylo hrozné – žádní normální lidi, u nás na patře byly akorát dvě starý klevetivý báby – jedna byla pořád namol a jedna furt špehovala z okna nebo přes kukátko – jakmile jsme měli delší návštěvu (můj starší bratr, který bydlí v jiném státě) okamžitě volala majitelce bytu, že tam bydlí někdo jiný než my???!

v našem vlastním bytě v novém domě máme dobré sousedy – na patře je dost bytů, ale schodiště rozděluje chodbu na dva úseky a na té malé straně je akorát náš byt a sousedka odnaproti je milá mladá Italka, která zbožňuje růžovou =) na sousedy z každé strany si nemůžeme stěžovat, akorát novorozeně odvedle často v noci brečí =)

hanulka11

Nemám problém se sousedy

NEnym

My máme jen 8 sousedů…
S jednou jsme na kordy – s ní jsou totiž na kordy úplně všichni široko daleko vč. celého Obecního úřadu, neb si stěžuje pořád, a na všechny, a na všechno a my máme tu smůlu, že s ní sdílíme plot.

Se 2 sousedama se nezdravíme léta…

No a s ostatníma se zdravíme, občas zdvořilostní fráze, ale kafíčko? To ne…

Možná by byli i pro, nevím, ale my se tomu spíše bráníme.

anonym

Ja " hrozne " , protoze , kdyz se zacnu vecer na neco divat v tv , tak mi prichazi postupne sms , at prijdu na cajik …a tam pak " zeru " a kynu. ! :) -iv-

anonym

Ti minulí sousedi byli po dobu cca 15 – ti let OK,nic jsem jim nemohl vyčítat.Jen jedno a to byl dým z jejich kotle ,který byl umístěný ve sklepě pod mým bytem a jak začala topná sezóna,nebylo týdne,abych ten smrad nepocítil v bytě.Z počátku jsme se vzájemně navštěvovali,po­klábosili,popi­li pivečko (kávičku,víneč­ko).Pak přišla doba demokracie a naše návštěvy byly jen sporadické a až ustaly.Nyní jsem se odstěhoval do paneláku,se sousedy se postupně seznamuji a nemůžu říct,kteří jsou dobří,kteří zlí,ale časem se to vystříbří.Na závěr chci říct,že nikdy jsem neměl potíže se sousedy a to už nesu na zádech šestý křížek.

dědapetr

My máme sousedy dobrý až na toho pod náma chodí kouřit na balkon a nám to jde do bytu,holt to musíme vydržet.

tom004

Bude to možná znít divně,ale sousedy máme super. A jsou ochotni nejen poradit,ale klidně i pomohou,když je třeba. A nezamknout auto,nic se neděje. Ráno je v pořádku. Já jsem ho před domem nezamkl,a nejen já, už mockrát.A není to sci-fi.

SajmonModer

Ti naši od naproti z bytu strašně smrdí. Pokaždé, když vystupují z výtahu a my jedeme po nich, tak je to opravdu zážitek! Nikomu nepřeji! :)