Avatar uživatele
hanny 2

Jaké máte sousedy?Rozumíte si s nimi nebo se nemáte rádi?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 8Pro koho je otázka zajímavá? anonym, kapka, iceT, hanulka11, SajmonModer, dědapetr, anonym, NEnym před 4782 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Terryle

S jedněma to dobrý není – postavili si dům mezi domem naším a své babičky, asi 2 metry od našeho plotu, i když mají zahradu ještě desítky metrů dozadu, kde bychom o nich ani nevěděli. Z oken jim nechtě vidíme až do kuchyně, slyšíme každý jejich slovo. Super. Takže setrvalá studená válka s tím, že po sobě občas „vystřelíme“.

Druzí jsou fantastičtí, ty bereme skoro už jako součást rodiny. Navíc jsme obě rodiny „obecní vyvrhelové“, což taky docela spojuje :) A před asi rokem nám přibyl ještě jeden soused, takovej dobře svéráznej chlapík s psem, co je menší než naše kočka. Ten je taky super. Takže furt vlastně vyhrávají ti „lepší“… takže na tom nejsme tak zle.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
venkovan

Ty nejlepší – navzájem se tolerujeme – nemluvíme spolu. Nevznikají konflikty – jen se donesou pomluvy co jsme udělali toho a toho dne apod.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Ella

v paneláku, kde jsme bydleli předtím to bylo hrozné – žádní normální lidi, u nás na patře byly akorát dvě starý klevetivý báby – jedna byla pořád namol a jedna furt špehovala z okna nebo přes kukátko – jakmile jsme měli delší návštěvu (můj starší bratr, který bydlí v jiném státě) okamžitě volala majitelce bytu, že tam bydlí někdo jiný než my???!

v našem vlastním bytě v novém domě máme dobré sousedy – na patře je dost bytů, ale schodiště rozděluje chodbu na dva úseky a na té malé straně je akorát náš byt a sousedka odnaproti je milá mladá Italka, která zbožňuje růžovou =) na sousedy z každé strany si nemůžeme stěžovat, akorát novorozeně odvedle často v noci brečí =)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

Nemám problém se sousedy

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
NEnym

My máme jen 8 sousedů…
S jednou jsme na kordy – s ní jsou totiž na kordy úplně všichni široko daleko vč. celého Obecního úřadu, neb si stěžuje pořád, a na všechny, a na všechno a my máme tu smůlu, že s ní sdílíme plot.

Se 2 sousedama se nezdravíme léta…

No a s ostatníma se zdravíme, občas zdvořilostní fráze, ale kafíčko? To ne…

Možná by byli i pro, nevím, ale my se tomu spíše bráníme.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ja " hrozne " , protoze , kdyz se zacnu vecer na neco divat v tv , tak mi prichazi postupne sms , at prijdu na cajik …a tam pak " zeru " a kynu. ! :) -iv-

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ti minulí sousedi byli po dobu cca 15 – ti let OK,nic jsem jim nemohl vyčítat.Jen jedno a to byl dým z jejich kotle ,který byl umístěný ve sklepě pod mým bytem a jak začala topná sezóna,nebylo týdne,abych ten smrad nepocítil v bytě.Z počátku jsme se vzájemně navštěvovali,po­klábosili,popi­li pivečko (kávičku,víneč­ko).Pak přišla doba demokracie a naše návštěvy byly jen sporadické a až ustaly.Nyní jsem se odstěhoval do paneláku,se sousedy se postupně seznamuji a nemůžu říct,kteří jsou dobří,kteří zlí,ale časem se to vystříbří.Na závěr chci říct,že nikdy jsem neměl potíže se sousedy a to už nesu na zádech šestý křížek.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dědapetr

My máme sousedy dobrý až na toho pod náma chodí kouřit na balkon a nám to jde do bytu,holt to musíme vydržet.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tom004

Bude to možná znít divně,ale sousedy máme super. A jsou ochotni nejen poradit,ale klidně i pomohou,když je třeba. A nezamknout auto,nic se neděje. Ráno je v pořádku. Já jsem ho před domem nezamkl,a nejen já, už mockrát.A není to sci-fi.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
SajmonModer

Ti naši od naproti z bytu strašně smrdí. Pokaždé, když vystupují z výtahu a my jedeme po nich, tak je to opravdu zážitek! Nikomu nepřeji! :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek