paul1

Jaké máte heslo či mantru, která Vám pomáhá?

Myslím tím pomůcku, která Vám pomáhá při řešení nějakých problémů – zdravotních, problémů v práci, běžném životě, při sportu atd.
Je prý dobré si opakovat: jsem zdravý, skočil jsem přes překážku nebo laťku, zkoušku jsem udělal atd. Prostě nepoužívat slova: budu zdravý, skočím přes to apod. Myslím, že se tomu říká dokonavý vid a nedokonavý vid. Mantru „jsem zdravý“ jsem si vyzkoušel při zdravotních problémech, které jsem před časem měl.
https://chopra­.com/articles/what-is-a-mantra

Nejlepší odpověď
elkon

Na zázraky nevěřím.

Další odpovědi
Rokio

Génia lze překonat za pomocí tvrdé práce.
Všechny překážky lze překonat silou vůle.
Pracovití hloupí žáci jsou lepší než líní inteligentní žáci.

da ny

„Co mě nezabije, to mě posílí“ (Friedrich Nietzsche)
😉

Ano, člověk svými slovy a myšlením „plánuje“ (dává příkaz), jak chce, aby se život, událost vyvíjela. Bez obav, bez pochybností.
„Nepřemýšlet“ o tom, co nechci/nepřeji si.
Jen jedno nelze zcela zvrátit. Odejít musí každý člověk, až přijde jeho čas.

• Nejjednodušší způsob, jak zkazit mládež, je naučit je obdivovat ty, kteří myslí jim podobně, než ty, kteří myslí jinak.
• V nebi nejsou žádní zajímaví lidé.

Přeji hezký den!

GM

Řeknu si – to zvládnu! A taky že všechno nakonec zvládnu. Několikrát se mi stalo, že jsem večer šla do postele se zdánlivě neřešitelným problémem a ejhle, ráno jsem věděla,jak na to.

Bělousek

Motto – Žít přítomným okamžikem! Tzn. neohlížet se na minulost a nepřemýšlet příliš o budoucnosti. Důležité je užívat si každý den, být vděčný za to, co máme (za jakoukoli maličkost) a co se nám daří, a neztrácet čas na věci, které nás omezují nebo nás odvádějí od našich cílů. Život je krátký a měli bychom ho plně prožít a užít si ho co nejvíce.

Věštibull

Satan