Avatar uživatele
paul1

Jaké máte heslo či mantru, která Vám pomáhá?

Myslím tím pomůcku, která Vám pomáhá při řešení nějakých problémů – zdravotních, problémů v práci, běžném životě, při sportu atd.
Je prý dobré si opakovat: jsem zdravý, skočil jsem přes překážku nebo laťku, zkoušku jsem udělal atd. Prostě nepoužívat slova: budu zdravý, skočím přes to apod. Myslím, že se tomu říká dokonavý vid a nedokonavý vid. Mantru „jsem zdravý“ jsem si vyzkoušel při zdravotních problémech, které jsem před časem měl.
https://chopra­.com/articles/what-is-a-mantra

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, GM před 402 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
elkon

Na zázraky nevěřím.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Rokio

Génia lze překonat za pomocí tvrdé práce.
Všechny překážky lze překonat silou vůle.
Pracovití hloupí žáci jsou lepší než líní inteligentní žáci.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
da ny

„Co mě nezabije, to mě posílí“ (Friedrich Nietzsche)
😉

Ano, člověk svými slovy a myšlením „plánuje“ (dává příkaz), jak chce, aby se život, událost vyvíjela. Bez obav, bez pochybností.
„Nepřemýšlet“ o tom, co nechci/nepřeji si.
Jen jedno nelze zcela zvrátit. Odejít musí každý člověk, až přijde jeho čas.

• Nejjednodušší způsob, jak zkazit mládež, je naučit je obdivovat ty, kteří myslí jim podobně, než ty, kteří myslí jinak.
• V nebi nejsou žádní zajímaví lidé.

Přeji hezký den!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GM

Řeknu si – to zvládnu! A taky že všechno nakonec zvládnu. Několikrát se mi stalo, že jsem večer šla do postele se zdánlivě neřešitelným problémem a ejhle, ráno jsem věděla,jak na to.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bělousek

Motto – Žít přítomným okamžikem! Tzn. neohlížet se na minulost a nepřemýšlet příliš o budoucnosti. Důležité je užívat si každý den, být vděčný za to, co máme (za jakoukoli maličkost) a co se nám daří, a neztrácet čas na věci, které nás omezují nebo nás odvádějí od našich cílů. Život je krátký a měli bychom ho plně prožít a užít si ho co nejvíce.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Věštibull

Satan

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek