dust8

Jaké/které konkrétní vitamíny, byliny či čaje zmírňují alkoholové abstinenční příznaky?

Odpovědi
Kepler

To téma na celou knihu. Ale jen tak pro první seznámení: https://che.me­drupro.ru/p%C5%99%­C3%ADpravky/10211-%C3%BAleva-od-abstinen%C4%8Dn%C­3%ADch-p%C5%99%C3%AD­znak%C5%AF-p%C5%99%C3%ADznaky-a-metody.html

zjentek

Proti abstinenčním nic podobného moc nepomůže, to spíše psychické nastavení. Proti poopičním pak velmi dobře zabírá silný, sladký mátový čaj s kapkou citronu.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.