Poradí někdo, jaké kojenecké mléko je nejkvalitnější? Kamarádka přestává s kojením a potřebovala by poradit.
ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce
| Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Miroslavst, Jahoda před 5926 dny |
Sledovat
Nahlásit
|
Poraď kamarádce,ať kojí,co možno nejdéle!
Čím déle, tím lépe! ALE nesmí KOUŘIT!!
| 0 Nominace Nahlásit |

Nejkvalitnější mléko je asi Nutrilon,je ale dost drahé,pak také Beba,ale pokud už je mimčo odrostlejší tak stačí i Sunar.Já jsem kojila jen tři měsíce,bohužel to déle nešlo,a dávala jsem jim HA Nutrilon,když jim bylo půl roku přešla jsem na Sunar.Oni jsou v podstatě všechna mléka dobrá,ale záleží také na každém komu co vyhovuje,a jestli to dětem chutná.Určitě bude dítě zdravé po každém mléku..
|
0
před 5926 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
Já používala Sunar. Nevím jestli je nejkvalitnější, ale taky stačil.
Jednou jsem chtěla zkusit Bebu a musela jsem ji jít vrátit, protože byla
hrozně kyselá.
Ale slyšela jsem o tom Nutrilonu, že by měl být nejlepší.
|
0
před 5926 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
Pokud nemá závažný důvod s ukončením kojení ať nepřestává – je to pro dítě to nejlepší! Jinak se přikláním k Nutrilonu.
|
0
před 5920 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
Nejkvalitnější je určitě mléko mateřské, nutrilon je jen předražený sunar. Dříve děti žádný nutrilon nebyl a taky jsme přežily.
|
0
před 5910 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
Dříve se prý Nutrilon jmenoval Feminar…Jinak jsem slyšela od několika maminek, že jim po nutrilonu miminko zvracelo.Já dnes zkouším Beba mléko…
| Drap | 1742 | |
| marci1 | 1095 | |
| annas | 762 | |
| quentos | 744 | |
| zjentek | 743 | |
| ivzez | 715 | |
| iceT | 696 | |
| led | 624 | |
| Kepler | 540 | |
| hanulka11 | 535 |
| Těhotenství |
| Děti a rodičovství |
| Partnerství, manželství |
| Přátelé |
| Ostatní rodina a vztahy |