PetaKo

Poradí někdo, jaké kojenecké mléko je nejkvalitnější? Kamarádka přestává s kojením a potřebovala by poradit.

Odpovědi
Drap

Nejde říct které je nejlepší, každému vyhovuje jiné.

autacek

Vyzkoušíš a uvidíš. Občas není od věci přečíst si a porovnat parametry na výrobku, lidi ale stejně mnohdy sklouznou k tomu porovnávat vše nakonec především dle množství a ceny.

Cermak

Obě moje děti vyrostli na sunaru a prospívaly moc pěkně. Podle doktorky jsem měla tabulkové děti :)

Broukk

Dva měsíce jsem kojila a ze dne na den jsem přišla o mléko a musela dát malou na umělé mléko. Od té doby je malá daleko klidnější, líp spí a přešli jí i bolesti bříška, značku musíte vyzkoušet. Každému miminku sedí něco jiného.

Vercule

Ať se podívá na značku Colvia. Složení je tam super a osobně bych ho brala hlavně kvůli obsahu colostra, což je prospěšné a potřebné pro dětskou imunitu.

Derrynka

Nám nejvíce sedlo mléko kozí. Ono je nejblíže mateřskému mléko. Neobsahuje mléčnou bílkovinu, takže nehrozí nějaká intolerance a k tomu teda krásně zasytí. My jsme kupovali od nase-mleko.cz a spokojenost. Kupovali jsme od nich pak i kašičky, ty byly taky skvělý.

Vercule

Já jsem se na ty produkty od nase-mleko koukala a oni UM mají i kaše. Chtěla jsem se zeptat, zda s nimi máš zkušenost a pokud ano, jak se osvědčily? Zasytí? Jsou chutné? Neodmítají je děti?

Honzin8

My jsme zkusili docela dost kašiček, ale i když byly dobré a chutnaly, tak prostě nezasytily :( To byl problém, který mi docela vadil. Tak jsme zkusili ty z kozího mléka od nase-mleko.cz a ty jsou skvělé. Opravdu krásně zasytí.

Broukk

Dva měsíce jsem kojila a ze dne na den jsem přišla o mléko a musela dát malou na umělé mléko. Od té doby je malá daleko klidnější, líp spí a přešli jí i bolesti bříška, značku musíte vyzkoušet. Každému miminku sedí něco jiného.