Randomčlověk

Jaké jste měli děctví?

Vaše děctví – rozveďte: šťastné/smutné/těž­ké atd.
A vzpomínáte rádi na školu?
A co rodiče, kolik vám toho do života dali?

Nejlepší odpověď
Drap

krásné
Na školu vzpomínám rád. Tak třeba mně tam naučili, že dětství se píše takto a ne děctví, jak píšeš ty
Rodiče mě dali spoustu příkladů, vzorů a zkušeností, občasz nich čerpám i po mnoha desetiletích.

Další odpovědi
Ametyst

Šťastné, uprostřed přírody, a všude bylo bezpečno: všichni dospělí totiž museli pracovat.
Škola mě štvala, protože tam byl rámus, a protože jsem musela brzo vstávat.
Rodiče i prarodiče byli výborní, a neslyšela jsem od nikoho žádné sprosté slovo.

elkon

Parádní, ale nic ti do toho není. Spíš se nauč česky.

marci1

Šťastné.
Ano, ráda vzpomínám na školu.
Rodiče mi dali mnoho, zejména: Chovej se k lidem tak, jak chceš, aby se oni chovali k tobě. 😄

zjentek

Dědictví? Kolik, kolik… No, za ty dva celé lidské životy po nich zůstalo všeho všudy tak dvě stě litrů, ale to max!

paul1

Dětství výborné, školka a škola dobré. Rodiče? Dá se říct, že se snažili nám dát dobrou výchovu. A pomáhali nám při všem – zařizování bytů, stavění garáže a chaty, dopomohli k prvnímu autu. Dědictví jsme se vzdali v prospěch bratrance, který se staral o máminého
bratra. Byly to nějaké pozemky.

•adulinkqq•

Debilní:)