Kryšpín

Jaké jsou všechny případy ohrožení národní bezpečnosti ČR?

Samozřejmě je to RF Čína, KLDR i když podle průzkumu 80% Čechů je prozápadních je to také v ČR míněno i na některé protidemokratické živly.
Je to čl. 3 odst. 1 DCA smlouvy mezi USA a ČR kterou vypracovala a podepsala paní Černochová.

Odpovědi
Pepa25

V celé smlouvě se nic o „ohrožení národní bezpečnosti ČR“ neříká. Článek 3 odst. 1 řeší PŘÍSTUP K DOHODNUTÝM ZAŘÍZENÍM A PROSTORŮM A JEJICH UŽÍVÁNÍ (tak ej také nadepsán. Formulace „míněno i na některé protidemokratické živly“ je už úplný blábol …
Znovu dávám odkaz na smlouvu …

Zdroj: https://mocr.ar­my.cz/assets/in­formacni-servis/dca_-_navrh_schvale­ny_vladou.pdf

Emefej

Kdes to vzal? V té smlouvě nic takového není.

elkon

Paranoia je svinstvo že.

aliendrone

Pořád jsem na rozpacích – kritizuješ systém NEBO jsi „jen nahrávač“ havloidů (a potažmo kolaborant darmožroutských šmejdů)? 😮 😕

zjentek

Docela srozumitelnou a i pro beznadějné strašpytle pochopitelnou odpověď (k dovětku) dává na př. pan Koller>>> https://youtu­.be/Blh1vrB0JBI?t=65

Kryšpín

Pepa25 máte pravdu četl jsem od dezoláta názor.
Obdivuji madam Černochovou a její ohromné znalosti je to nejlepší ministr od roku 1918, tak jak komentoval dlouholetý vynikající politik M. Benda, je to zlatíčko ovšem občas způsobí požár, / mám dojem, že to je ten politik i s diplomem z Plzně /. Toto zlatíčko vyhodilo zatím generála od voj. policie, generála od letectva a ještě jednu generálku.
Je to specialistka chodí pravidelně na střelnici má zbrojní průkaz a vyzná se ve vojenském materiálu i bojové technice.
Proto já když mám pět let ŘP na všechny vozidla mimo tramvaje, profesní průkaz, mezinárodní ŘP pravidelně chodím na přezkoušení a testy tak klíďo píďo mohu dělat Ministra dopravy.
Její odvážný a nekompromisní postup potvrzuje i foto, vlevo premiér profesor mírný úsměv, uprostřed dáma přísný odvážný pohled / podle mého jako Napoleon / a vpravo shrbené sklíčený generál.

zjentek

Elkona bych vůbec nebral vážně kvůli podobným hˇupům jsme již ztratili veškerou národní hrdost coby celý národ a pořád tady s námi podobní vykukové koexistují a nejen to, častomají i solidní koryta za solidní finance pro sebe a celé své pokrytecké vyžírkovské rodiny, které, až poteče do bot, svůj stát bezskrupulózně potopí (to v prvé řadě)-

Kryšpín

Zjentek, Elkona si važte je to farmář a má perfekt názory.

Pepa25

M. Kollera už nikdo nebere vážně, když ani vloni nepochopil, co se na Ukrajině děje: https://www.id­nes.cz/zpravy/do­maci/cesky-rozhlas-valka-ukrajina-analytik-martin-koller-rusko-dezinformace.A220318_154­429_domaci_pmk

zjentek

Co přesně nepochopil? A ty správně chápeš, co se na UA skutečně děje? Protože jestli to správně chápeš, tak z jakých pohnutek zde immervere přispíváš tak, jako bys podstatu vůbec nechápal?

Mně je docela jasný, kdo všechno na tomto světě žije a kupodivu i tito „jiní“ jsou stejně jako já chráněni zákony a mohou se vyjadřovat a svobodně na této zemi přemýšlet a působit na ostatní, slabé kusy, ale… Odsud potud, prosím, člověče 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️

Pepa25

Co je na mé odpovědi nesrozumitelné? Prosím přečíst dvakrát a pomalu! Samozřejmě, že má P.T. Koller svaté právo „chráněné zákonem“ si psát a „působit na slabé kusy“, ale to neznamená, že ho někdo (kromě těch nejslabších kusů) bere vážně. Kdysi ho zvali do rádi a TV a teď je mimo, musí mu stačí YT s pár tisíci shlédnutími.