postcd

Jaké jsou výhody a nevýhody když v zubu „vyhnije“ nerv?

četl jsem, že může v zubu „vyhnít“ nerv. Jaké jsou výhody a nevýhody pro majitele takového zubu, když ten nerv „vyhnije“?

Nejlepší odpověď
briketka10

Ze zubu se stane tzv. mrtvý zub, když v něm nebude nerv.

Další odpovědi
mokrygorky

Jaké čekáš výhody? :D

anonym

Nebudeš mít bolest- nebudeš mít zub, budeš mít díru jak píše Pumík.

mosoj

Co to je vyhnít ? To je zánět !! Můžeš dostat zánět okostice, může být postižené oko i sluch, pokut ty bolesti vydržíš.
Školíš se na šamana?

Já jsem také přechodil embolii , ovšem nevědomky.

cochee

Mrtvý zub není vyživován, takže podléhá pomalé erozi, ulamuje se, atd. Případný kaz nebolí, když je zub inervován (výhoda?).

Zdroj: vlastní zkušenost

anonym

Prolomí se sklovina a díra jak v …