Mr.Jan

Jaké jsou nejúčinnější metody, které vedou k tomu, že se člověk dostane z těžkého rozchodu?

Odpovědi
Drap

Že něco dělá

hapiky

Že se seznámí s jiným vhodnějším protějškem.

Kazatel

Je potřeba si co nejdříve za…t jinde!

Kaminolik

Změň telefonní číslo, zruš své profily na sociálních sítích, začni číst knihy, zační sportovat, začni jíst menší porce jídla… a hlavně všem okolo sebe přestaň kydat na talíř sračky o tvém těžkém rozchodu.

Kelt

Nemyslet na to, zabývat se něčím jiným a případně hledat důvody u sebe, u partnera, které mohly být příčinou rozchodu. Pokud to neuděláš, budeš za chvíli ve stejné situaci – vztah a rozchod.

cappuccino

Chce to alespon neco zacit delat trochu jinak! Moznosti je spousta: jet sam na dovolenou, najit si nove zname, zacit delat nejaky novy sport nebo si najit nove hobby, zmenit immage – proste se vymanit ze svych starych koleji.
I kdyz tomu ted neveris, ten rozchod vlastne znamena tvuj posun vpred.