bolak

Jaké jsou hlavní příčiny toho, že se z ženy stane prostitutka?

Monča.R.E.T: Takhle tu otázku musíš položit aby ti ji nesmazali. Dozvíš se tak to co potřebuješ a nikoho tím nepohoršíš.

Nejlepší odpověď
hanulka11

Nikdy jsem neměla možnost to osobně zjistit, ale myslím, že dost často jsou to peníze – ať už na obživu nebo na různý fet a pod ..... někdo se po čase z toho dokáže vymanit ale mnohé ženy ne – a leckdy to zajde moc daleko .....a věřím, že tím trpí mnoho let.

Další odpovědi
Drap

Hlavní příčina je ekonomická situace. Ať už je důvod jakýkoli, tak nadprůměrný výdělek, který se očekává je hlavní motivací.

huxa

prostitutky nevím, tuším, že to bývají peníze a problémy v rodině.
u KU*EV to naprosto vím, nejsou to peníze, touha po bohatsví, nemožnost se uspokojit s jedním klukem, ale je to povaha. Jestli se ti holka sama prodává a je z tvého okolí a neživý se tím, nic ji nezmění…

HakitoCZ

Souhlasim s hanulkou11, né každému se podaří si vylosovat bohatou a dobře fungující rodinu, do které se narodí. Potom to nese následky.
Každopádně k tomu směřuje i společnost. Když se podíváte na téměř jakýkoli zahraniční videoklip, tak se tam pár chlápků válí v penězích, nosí vytahaná trika a kalhoty o 3 čísla větší a kolem nich se kroutí nemálo holek, které si za to nejspíš nechají řádně zaplatit. Lidé jsou vychováváni k naprostému materialismu a k tomu vedou jenom dvě cesty. Krádež a nebo workoholismus­.(politiku a podobné řadím do kolonky krádež)

bolak

Monča.R.E.T. před chvílí položila otázku jak se stát prostitutkou a někdo jí to smáznul. To se mi moc nelíbí, že jí takhle házíte klacky pod nohy, každej má nějakej sen. Když chce dělat kariéru…

Mončo, abych odpověděl na tvojí (smazanou) otázku: Učit se, učit se, učit se!

manon

To není tak jednoduché. Jak získat štaci? Potřebuje pasáka nebo může na vlastní triko? Nedostane do držky od konkurence? Má platit daně? Potřebuje živnosťák? Potřebuje zdravotní průkaz?
Sny jsou sny a realita je realita.

manon

Dělám si legraci :) Ale protože některým lidem může vadit (a vadí) hodně smajlíků, vynechala jsem je :)