roxilox

Jaké jsou ceny ve Španělsku na Malorce?

Nebyl někdo třeba loni ve Španělsku na Malorce? Máme letos jet na dovolenou do hotelu Piñero Bahia De Palma. Ráda bych věděla jaké jsou tam ceny v obchodech na trzích atd… pivo, víno, ovoce, meloun, nafukovací lehátka, slaměný klobouk atd… děkuji

Odpovědi
Kelt

Na Mallorce jsem byl dvakrát. Neznám sice aktuální ceny, ale mnoho Čechů kupovalo zboží přímo tam. Ovoce se dá koupit na trhu nebo to prodávají na pláži, ale pak si účtují více. Na ostrově jsou vyšší ceny než na pevnině.

Kepler

V průměru je tam o něco dráž než u nás, zvláště v restauracích. Některé ceny jsou zde: http://tripito­.cz/mallorca/ce­ny/