Avatar uživatele
Kelt

Jaké informace potřebuji pro lékaře, pokud mám Covid?

Tak mám potvrzený Covid. Spojím se s lékařem. A asi bude chtít nahlásit lidi, se kterými jsem se setkal. Stačí říct jména, nebo i kontakt a rodné číslo? Máte s tím někdo zkušenosti? Děkuji.

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Alesh před 881 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Alesh

Ale houby bude chtít nahlásit lidi, tom řeší hygiena, poté co se u tebe Covid potvrdí, budou ti volat.
Prostě zavoláš obvoďákovi, ten tě ani nebude chtít vidět, pošle tě na PCR. Podle výsledku se bude postupovat dál.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
da ny

https://covid­.gov.cz/situa­ce/onemocneni-obecne-o-opatrenich/byl-jsem-pozitivne-testovan
https://covid­.gov.cz/situa­ce/onemocneni-obecne-o-opatrenich/jak-funguje-trasovani

Upravil/a: da ny

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ametyst

Trvej na tom, aby Tě osobně viděl. Nenech se odbýt. Jipky jsou plné takových případů, kterým praktický lékař po telefonu poradil paralen a vyležet to. A infekce se pak rozjela, a už se jelo do nemocnice. Trvej na návštěvě praktického lékaře: nejsme v Rusku ani v Asii, kde se jezdí za doktory do nemocnic.

Upravil/a: Ametyst

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Funna

trasovat tě bude hygena a kdo vi kdy (doktorovi je to putna)…a bude chtít jména lidí a popř. jejich telefony…hygiena nestíhá, takže je to trasovani o ničem, když případný tebou nakažený už stejně x dni lita kdoví kde…jestli chceš pro to něco udělat, kontaktuj ty co znáš, sám…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Funna

ametyst…pokud je někdo nakažený a v karanténě, tak nejspíš nemůže chodit po doktorech a mezi lidi…a neznám žádného doktora, co chodí po pacientech…a obvoďak stejně nic nezjistí…v případě, že se někomu přítiźí, má si volat covidovou sanitku…

Avatar uživatele
Funna

ametyst…pokud je někdo nakažený a v karanténě, tak nejspíš nemůže chodit po doktorech a mezi lidi…a neznám žádného doktora, co chodí po pacientech…a obvoďak stejně nic nezjistí…v případě, že se někomu přítiźí, má si volat covidovou sanitku…

Nový příspěvek