PetaKo

Jaké hračky kupujete dětem do 5 let?

Odpovědi
Cermak

U nás jsou velice oblíbené hračky od mandaly www.mandala-montessori.cz takže budu pořizovat další

Drap

Kupuji různé hračky které odpovídají jejich věku

brazdarom19

No, co jsem si tak všiml třeba i podle různých článků na internetu a tak, tak jsou teď zase čím dál populárnější například hračky ze dřeva. Myslím si, že pro takto malé dítě to určitě není špatná volba. Pěkné věci mají třeba tady – https://www.pan­datel.cz/hrac­ky/ Dřevěné oproti plastovým hračkám mají určitě tu výhodu v tom, že se jen tak nerozbijí. Navíc u nich nemusíte řešit jestli v tom nejsou nějaké chemikálie a tak, jak to u plastových hraček bohužel často bývá.

novaklen

Osobně si myslím, že u takových dětí je nejlepší vsadit na takové ty vzdělávací hračky. Dnes už je toho na trhu fakt plno. Docela dobré je se dívat i na materiál, z jakého jsou hračky vyrobené. Já osobně plastům moc nevěřím, těch odhalení nebezpečných hraček už bylo ve zprávách příliš. Existují ale i hračky z různých eko materiálů. Pár takových mají třeba tady https://agadi­kids.cz/produc­ts?category=vzde­lavaci-hracky

Cizecek.M

Ahoj, já kupuju to, co se mi líbí. Nejsem v tomto něak vyhraněná. To, s čím si děti vyhrají, to prostě koupím :) Hodně se mi líbí třeba momkids. To je shop, kde mají moc hezké hračky opradvdu za pár korun :)

trujkk89

U nás vede hodně tibetská hadrová panenka https://www.fa­irtradecentrum­.cz/hadrove-panenky-dolls4tibet/fair-trade-tibetska-hadrova-panenka-pratelstvi-daisy/ . Já si potrpím na hračky, které v sobě schovávají nějaký příběh a tahle panenka Daisy ho určitě má. Je to fair trade hračka a líbí se mi, že každý kus je originál. Eshop nabízí i jiné, zkus mrknout a třeba se ti některá z nich zalíbí :)