DomcaJe

Jaký vánoční dárek pro dítě?

Ahoj všichni, kdo máte děti :)
kde nakupujete dárky? Hodil by se mi nějkaý typ. A kdo máte jak staré děti? :)

Nejlepší odpověď
Lamalam

Když byly děti menší, nakupovala jsem zejména v hračkářství. Teď už spíš ve sportovních potřebách, v knihkupectví a v elektru.

Další odpovědi
lexx

no ale jak velké děcko ? plenky, dudlík, lahvičku, chůvičku nebo mobil, odrážedlo počítač ? všechno máme v našem zásilkovém e-shopu

Drap

Děti už mám odrostlé, kupuji jen vnukům. Kupuji podle potřeby kde mají vhodný sortiment. Knihy, hračky, sportovní potřeby. Většinu dárků však pro děti vyrábím.

anonym

To asi záleží jak jsou ty děti velké a kolik jim je let.
Dárky osobně moc nenakupuju,na­kupování není můj byznys.
Je to jen nutnost.
Co takhle něco vyrobit?
Umíte štrykovat?Co takhle fusekle.
Pokud je dětem více jak 18let,šel bych do auta,za to budou rádi,ale nevíme kolik na to máte chechtáků.

Pajka.111

Letos jsem kluk§m koupila kreslící kobrec :) No, jsou naprosto nadšení, fakt že jo. Ony se totiž dají vyprat a na koberec zase kreslit znova. Takže paráda. Už jsem ho párkrát prala :D

XenieRo

Jojo, kreslící koberec je super. Taky ho máme a děcka jsou z něj nadšeni. Koupila jsem ho na mujkoberec.cz. Jaký motiv jsi vybrala?

janulee

A to je hračkářství? Aspoň jsem to tak pochopila.

jahodovka

My šli kupovat dárek pro děti do www.hamleys.cz a užili jsme si tam návštěvu i bez dětí. To je úplná atrakce i pro turisty třeba.

MarkettB

Já mám zatím jednoho prdolku :)
Nakupuji bud normálně v kamenných obchodech, nebo když není čas nebo sháním něco spešl, tak kupuji na rajhracky.cz

DomcaJe

Okey MarkettB. Moc děkuji, to vypadá dobře, jak se to tam dá i hledat podle věku.

DomcaJe

No mám 2 děti ve věku 8 a 10 let. Takže spíš takle pro menší, ale ne úplně malé :D
Jo auto v 18 jo? No to by byl velmi štědrý dárek :))