Avatar uživatele
Ili17

Jaké/které horrory slabší než například Annabelle nebo Kruhy byste doporučili na párty pro čtrnáctileté dívky?

Pořádáme párty pro spolužačky kterým je 14 let. Chtěli by jsme se podívat na nějaké slabší horrory jako je třeba Panenka z pekla.

Upravil/a: annas

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Anikitos před 1747 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Lgee

Věřte nevěřte

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Anikitos

Rozpolcený, Vřískot (spíš thriler), Všechno nejhorší (trochu i komedie), Šepot, Stáhni mě do pekla (možná trochu strašidelnější – nevím, které horoy jsou slabší nebo silnější), Ti druzí, Paranormal ACtivity, Šestá smysl, Hannibal, Hannibal – Zrození, Prokletý ostrov, Noc hrůzy, Halloweenská noc, E.A. Poe: Podivný experiment, Závrať, Pach krve, Hory mají oči, Vyvženci pekla (pokračování Domu tisíce mrtvol – ale dvojka je o dost lepší), Očista, Vesnice,… :)

Tohle už asi budou ty drsnější: Lesní duch, Smrtelné zlo, Sinister, Zrcadla, V moci ďábla, Stáhni mě do pekla (dal jsem to do obou kategorií, nejsem si jistý kam to zařadit, ale je to dobré).

Čtrnáctiletým bych klidně pustil i ty drsnější horory (a přece když je jich tam víc, tak se nebudou tolik bát). Celá ta série Eda a Lorraine Warrenových je zajímavá (Annabelle, V zajetí demonů,…).

Upravil/a: Anikitos

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Zkuste nějaký novější dokumenty o přírodě, zejména pralesy, mořský život…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek