Rose Evansov

Jaké fantasy knihy, popř. filmy máte nejradši?

Odpovědi
Rokio

Sérii knih o Harrym Potterovi.

led

Moje…
ale teraz vážnejšie, nemám „svojho“ spisovateľa, rada objavujem život aj v dielach neznámych autorov. V každom prípade musí ma príbeh a spôsob jeho spracovania zaujať. Príbeh musí byť ako rieka (vypočujte si https://www.y­outube.com/wat­ch?v=uI8iTETiS­qU Vltavu od b.Smetanu), musí mať myšlienku, hlavu a pätu a hlavne čitateľ musí pri čítaní a po prečítaní aspoň chvíľku rozmýšľať.
Veľa zo súčasných fantasy knih a filmov sú len rýchlokvasnýmí dojnicami peňazí, tu nejde ani tak o umenie, o myšlienku, ale o finančný zisk.