pfo83588

Jaké dokumenty potřebuju při návratu z Kanady?

Dobrý den, :)
chtěl bych se zeptat.

Nevíte jaké dokumenty jsou potřeba získat od zaměstnavatele po ukončení práce v Kanadě? (z webu vím, že je potřeba T4 form na daně) Ale je i něco jako výstupní list pro zápočet důchodu pak do ČR, když má ČR a Kanada smlouvu o sociálním zabezpečení)

Děkuji

Odpovědi
elkon

Neznám odpověď na váš dotaz, ale jen jeden postřeh. Jeden můj známý se vrátil po třiceti létech z Kanady a řekl mi, že je výhodnější, nechat si posílat důchod z Kanady, než ho převádět sem. Víc o tom nevím, dál jsme to neprobírali a ten pán již nežije, tak se jej nemohu zeptat na další podrobnosti.