Vercule

Jaké cigarety jsou bez nikotinu?

Odpovědi
Filip84

Jo, to Ti poradím, jo, žádný problém:

  1. zajdeš do trafiky a koupíš papírky Vážka (https://www.pa­pirky.cz/cs),
  2. zajdeš do trafiky a kopíš Maschine na výrobu cigaret Vážka (https://pucov­.eu/eshop/tabak-cigarety-potreby-pro-kuraky/kuracke-potreby/balicky-rolovacky-cigaret/balicky-vazka/4263-rucni-plastova-balicka-rolovacka-cigaret-vazka-70-mm-85950665.html),
  3. zajdeš do trafiky, nebo do antikvariátu, a koupíš Rudé právo, jeden výtisk stačí https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Rud%C3%A9_pr%C3%A1vo),
  4. zajdeš do čajovny a koupíš pu erh (https://www.ma­nutea.cz/pu-erh-x2v10017),
  5. doma rozložíš na stůl noviny Rudé právo, tak jako do obdélníku,
  6. položíš cigaretové papírky Vážka na rudé právo,
  7. vybalíš Maschine na výrobu cigaret Vážka z krabičky, položíš Maschine na výrobu cigaret Vážka na Rudé právo a krabičku uschováš k další potřebě,
  8. položíš pu erh na noviny Rudé právo,
  9. nasypeš pu erh do Maschine na výrobu cigaret Vážka,
  10. zatočíš, pořádně, Maschine na výrobu cigaret Vážka, aby se v ní ten čaj tak jako rovnoměrně rozprostřel,
  11. strčíš 1 ks cigaretový papírek Vážka do Maschine na výrobu cigaret Vážka a potočíš,
  12. olízneš lízací papírek na cigaretovém papírku vážka a
  13. dotočíš cigaretu 100% bez nikotinu.

Jinak můžeš ještě balit, třeba, marihuanu, ovšem aby to bylo 100% legální, tak to musí být to konopí bez THC.

Protože tabák, poněkud, nikotin obsahuje, proto cigareta z tabáku bez nikotinu prostě nejde vyrobit, no. Ale tak vidíš, kde je vůle, je i cesta, ne? 😎

Mravenec

A další blábol. Jsi domluvená se Sarrah, která se zas ptá na výdrž XXX elektronické cigarety?

Cigarety bez nikotinu jsou takové cigarety, o nichž je to na krabičce uvedeno.
Bez nikotinu jsou hlavně elektronické cigarety, o kterých to také nalezneš v popisu. A k čemu ti bude, kouřit bez nikotinu? Komedie.

Anebo ještě jsou bez nikotinu ty dětské žvýkačky.
https://www.dro­gerie-cukrovinky.cz/bon­bony-1/zvykacky-cigaretove.html

elkon

Tak jako tak, škodlivé pro zdraví jsou všechny cigarety. Některé více, jiné méně. Ale ve výsledku je to pak jedno.

led

Filip84, ten manuál mi čosi pripomína z dávnych čias ešte pred Veľkými vojnami. Ale vtedy vlastne nebolo Rudé právo(?!) takže mohli byť akékoľvek tlačoviny po prečítaní vhodne aj na oheň alebo toaletu… a boli machri, ktorí to dokázali ušúľať jednou rukou bez strojčeka.
Ešte niečo, ten čínsky čaj. nemôže to byť indický, alebo hoci aj český?

Filip84

led: Nemůže, protože pu erh je fermentovaný.