Vendušák2002

Jaké by jste vybrali jméno pro skupinu skládající se ze 4 holek?

Doplňuji:
Byla bych ráda za Vaše vlstní nápady ;)

Nejlepší odpověď
Wang

třeba
Fantastická čtyřka.

nebo i
Bylo nás pět.

Další odpovědi
odik

jak psali předemnou, nic bližšího si o Vás nenapsala – tak ti tady těžko někdo něco kloudnýho poradí

ale abys neřekla – chtělas naše nápady? tak třeba „Berušky“ … pokud jste parta čtyř 12 letejch blonďatejch holčiček s beruškama na gumičkách ve vlasech, tak to bude super, ale jestli jste parta čtyř tvrďáckejch death-metal třicátnic, tak to asi nebude úplně ono … chápeš kam tim mířim?

prostě na sebe koukněte a ono Vás něco napadne

PS: jestli si nedokážete vymyslet žádný vlastní jméno, jak chcete vymejšlet hudbu?

PS2: navíc až budete děsně slavný a bude s Váma někdo dělat interview a zeptají se: „Jak jste přišli na název Vaší skupiny?“ tak bude znít docela divně, když řeknete: „Na Odpovědích nám to někdo cizí (kdo o nás vůbec nic neví) poradil …“

Jájá...

Myslím, že to záleží hlavně na žánru, ve kterém se pohybujete, věku, image atd. Zkuste přijít na něco, co vás jako skupinu vystihuje a co se vám bude líbit. :)

led

Málo informácií. Meno by malo byť krátke, ľahko zapamätovateľné a výstižné
aký žáner hudby?
ak ste napr. blondýnky – 4-blond, blondkočky – prípadne obmeniť podľa farby vlasov
najlepšie je veľmi nerozmýšľať, skúste niečo zahrať verejne, niekto určite vykríkne meno vašej skupiny (treba mať ´špióna´, ktorý bude sledovať reakcie poslucháčov) použite ho.

iceT

Takové,které by mě a mou skupinu prezentovalo.A ur­čitě bych nevyužívala cizích nápadů pro vlastní obohacení-to je tady v kodexu nepřípustné,ale ten jsi asi nečetla,viď?

terry

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/poradte-prosim-jake-jmeno-by-slo-pro-divci-skupinu

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/nejlepsi-jmeno-pro-nasi-skupinu

MartinR

když nenapíšeš o jakou skupinu se jedná – co dělá (zpěv, tanec, ..), jaký věk a pod.
tak jaké můžeš dostat odpovědi?
babička taky chodila za holkama na sokola … sedumdesát+ … a asi bych jim vybral jméno Babči … a vám by se nelíbilo, ale pokud vám to vydrží, tak to může být za padesát let platné :)

Larissa

4Girls!
Záleží fakt hlavně na žánru… 🙂

KdoSiOdJinud

„4holky“ :)
Doplňuji:
problém nastane, až se začnete rozpadat a budete např. jen 3 😁

Děda Louda

Bras.

anonym

jde taky o to, co je to za hudbu_pop, rock,metal, country, nebo nějaká vážná hudba,komorní kvarteto?:-))
Doplňuji:
no jo vlastně, nevím, jak mě napadlo, že by to byla hudební skupina, mohlo by jít tak třeba o tanec,nebo tak něco..DOPIŠ TO!!!

bolak

Záleží taky co je to za styl.

Když jste 4 holky, co třeba „Čtyřkolky“?

Pokud by to bylo něco tvrdšího, tak jak už jsem psal třeba tady > http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/s-holkama-si-zakladame-kapelu-napiste-tipy-na-nazev-kapely-diky

Hlavně něco originálního. Bejt tebou bych vybral nějakejch x nápadů a pak to nahodil znovu sem, kde bysme ti to odhlasovali, abys viděla jak jméno vaší kapely přijme obecenstvo.

Samozřejmě krom jména kapely by bylo dobrý, abyste taky uměli na něco hrát.....ale není to podmínkou, zase nechci bejt prudič…

maara

co třeba Varle
nebo 4 varle