kikinka2210

Nejlepší jméno pro naši skupinu?

Jaké se vám zdá nejlepší jméno pro skupinu kde budou 3 holky?????
New cats (nový kočky)
Fire cats (ohnivý kočky)
Danger girls (nebezpečný holky)
Pink dolls (růžový panenky)

Můžete vymyslet i svoje :)

Nejlepší odpověď
kropitko

A co kdyby byl ten název česky???
Doplňuji:
Ještě hodně záleží na tom, jaký směr to bude,,podle toho pak ten název. Těžko si jako rockerky budete říkat „růžové panenky“
Každopádně bych se přikláněla k českému názvu,chápu,že chcete být světové,ale na druhou stranu čeština je moc hezký jazyk,,je tolik variant a možností.

Další odpovědi
mojitek

ono je to taknejak jedno jak se budete nazyvat.Budete li hrat kvalitni muziku tak uspejete i treba jako „Popelnice“

led

Tři holky
ak vám prekáža výslovnosť, tak 3-holky

rybíz

THREE WITCHES 🙂
jinak podle třeba povahy – ohnivý kočky, dračice,ďábelské dívky atd.

Losos

Osobně by se mi k vám líbil název třeba:

„8 jahodových štaflí“

Jak psali, samozřejěm záleží i na stylu hudby, na stylu vašeho vystupování, na tom jak se chcete prezentovat. Můžete třeba přitvrdit a dát něco fakt ostrého. Třeba „Nabroušené párátko“ .. kdyby něco, rád opět pomohu.

Elk

Napadlo mě Sestrio, SestryJo, Totrio, Mytrio, Xsichtrio – to už asi ne,ale fakt bych doporučil raději originíní, leč český název.

lorja

Mohly by jste se jmenovat třeba Trojka.