Any96

Jaký je dobrý název pro rádio?

Chi si vytvořit rádio, ale nenapadá mě název. Prosím, Pomoc

Nejlepší odpověď
Drap

Chceš vytvořit rádio a nedokážeš vymyslet název ? V tom případě bude asi lépe, když nic vytvářet nebudeš.

Další odpovědi
bolak

Rádio RAAL.
Doplňuji:
Pak bych zaved soutěž jako maj třeba na Impulsu, že budeš ráno volat posluchačům na telefon a když ho zvednou se slovy POSLOUCHÁMERÁ­DIORAAL tak dostanou cenu.

marci1

Třeba „Stella“ ( hvězda ). 🙂

demenceee

Co třeba rádio Song nebo tak něco 😁

kartar

V Československu vzniklo ako málokde na svete nové slovo na rádio.Bol to Rozhlas.
Anyrozhlas14? :)