Avatar uživatele
Kryšpín

Jaké bude mít ČR výhody, pokud vystoupí z OSN?

Elitní ministr Černochová navrhuje uvedené je to 17:98 zajisté předem probrala otázku ve vládě podle mého ještě více podpoříme Izrael možná tím bude ČR více významná ve světě.

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? ttEstiNg2023 před 190 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
elkon

Žádné, je to nesmysl, ta husa si nevidí do huby. Nedojde k tomu.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Nesmyslný nápad ne zcela soudného ministra.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Disraeli

Vystoupení by mělo i smysl (spíš třeba pro nějaký velký, či nově vytvořený stát, federaci nebo říši, která by mohla být zcela samostatná, nepotřebovala by OSN a nechtěla by spadat pod vše, co to zrahnuje a představuje a mělo kompletně svoje právo atd. a kdyby přibíralo státy – legálně – tak i třeba Česko, a pak by mohlo být mimo OSN). Pro Česko samotné ani ne. To by samo muselo být mnohem lépe řizené (vedené, organizované, o jiné struktuře a systémech).
Toto je ovšem zcela idiotský důvod (nehledě na tom jak a v čem OSN NE/funguje) od paní-chytrolínky.
BTW, jakmile jsi členem, už není možné jen tak vystoupit. „Oni“ tě nenechají. ;) 😅

Upravil/a: Disraeli

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ametyst

Nic by se nestalo. A nemuseli bychom financovat další autoritářské režimy. Jak už jsem psala jinde, vedení OSN je banda zasloužilých předpojatých korupčníků z třetího světa, která stojí na straně necivilizovanosti. Rozhodně nebudou alarmovat pomoc kvůli nějaké malé bělošské zemi.

Upravil/a: Ametyst

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Europský štát, ktorý nie je členom EU, nie je viazaný rozhodnutím EU. To je pre nečlena EU výhodné hlavne, keby toto rozhodnutie mohlo postihnúť jeho ekonomiku ak by bol členom EU.

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
paul1

OSN by nám asi neposkytovala pomoc při napadnutí jiným státem, na který v tomto případě ukládá sankce, asi by k nám nevyslala v případě potřeby „modré přilby“. Při povodních, resp. zemětřeseních a jiných katastrofách poskytuje humanitární pomoc,
potom následně podporuje obnovu krajin po katastrofách. MOžná je to trochu jinak.
Tady je reakce na vystoupení:
https://denik­n.cz/minuta/1270417/

Zdroj: https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/M%C3%ADrov%C3%A9_s­%C3%ADly_OSN

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
carlos111111

Stal jsem se obětí podvodu, ale když jsem viděl příspěvek o půjčce o tom, jak žena se třemi dětmi získala půjčku z nabídky půjčky Mr. Christ Harmony, byl jsem zdrcen. Právě jsem dostal půjčku schválenou 5. září 2023 a půjčku jsem obdržel 6. září 2023. Pokud jste ve finanční krizi, neváhejte kontaktovat tohoto soukromého věřitele, který poskytuje půjčku s 2% úrokovou sazbou po celém světě . Získejte svou legitimní půjčku v nabídce půjčky Mr. Christ a přestaňte ztrácet čas s falešnými věřiteli. Kontaktujte nyní e-mailem: christharmonyloanfund@gmail.com

Avatar uživatele
acong

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
led

Akosi som si neuvedomila, že otázka znela na OSN a nie na EU 😕 😕

Avatar uživatele
led

Paul1 „OSN by nám asi neposkytovala pomoc při napadnutí jiným státem“ to síce máte pravdu, ale ČR je členom NATO a v rámci zmluvy vojenské napadnutie členského štátu NATO, je útok na celé NATO.

Nový příspěvek