Tomnavrc

Jaké banky podporují Apple Pay?

Zdravím, jak zjistím prosím jestli moje banka podporuje Apple pay? děkuji

Nejlepší odpověď
Dlostev

Air Bank
Česká spořitelna (pouze karty VISA)
J&T Banka
Komerční banka
mBank
Moneta Money Bank

Přes Apple Pay funguje i stravenková karta od Edenred Ticket Restaurant
Pokud ale mát banku, která Apple pay nepodporuje jako já, tak doporučuji registraci na Twisto https://www.twis­to.cz/registra­ce/?promo=LATAL­DAN a můžete Apple pay využívat i tak. Teď mají při registraci i 300 Kč bonus, víc v odkazu.

Další odpovědi
Klaproth

A v té tvé bance ti odpověděli co?