*SaSuKe*

Jaká surovina má své muzeum v obci, ve které stojí zámek, na nějž Václav Kaplický zasadil velkou část děje svého románu

Jaká surovina má své muzeum v obci, ve které stojí zámek, na nějž Václav Kaplický zasadil velkou část děje svého románu Kladivo na čarodějnice?

Nejlepší odpověď
hanulka11

už ses ptal 2× a bylo ti opovězeno
Doplňuji:
ptal se tu nějaký lenovo – /jestli sis neudělal druhý profil/
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jaka-surovina-ma-sve-muzeum-v-obci-ve-ktere-stoji-zamek-na-nejz-vaclav-kaplicky-zasadil-velkou-cast-deje-sveho-romanu

Další odpovědi
ministri

Já si myslím, že tato otázka tady zaznívá tak často, protože je to soutěžní otázka v rádiu.
Muzeum papíru.