_136

Jaká orientační cena by mohla být za skydiving v Dubaji v Emirátech?

Velmi by mě lákal adrenalinový skok z letadla do pouště tzv. skydiving ale jen v dubaji v emirátech,jen bych ale rád veděl na kolik tato sranda by zájemce mohl vyjít v dollaru nebo dirhamu. děkuji

Odpovědi
anonym

Takhle, bude to rozhodně drahý, ale zážitek se penězi vyčíslit nedá. Spíš počítej náklady jako – cesta, ubytování, útrata za služby (protože to není výlet na den) a samotný skydiving pak už je útrata na víc. Co vím v rámci recenzí, zážitek je to skvělý (konkrétně v Dubaji), tak proč to nezkusit.

anonym

Zkuste třeba hned první odkaz na Googlu.

Experienced skydivers
Single jump ticket
AED 120

Tandem skydive (Jump attached to an experienced instructor)
Tandem skydive
AED 1,499

Zdroj: https://www.sky­divedubai.ae/en/ex­perienced-skydiving/prices