zjentek

Jaká/která otázka by mohla být vhodná jako desátá?

Položil jsem tady devět otázek a chtěl bych to nějak zaokrouhlit, takže nejlépe asi na deset. Co? Co myslíte, jaká/která otázka by mohla být perfektní jako desátá?

Nejlepší odpověď
annas

Zkuste z jiného soudku. Před 200 lety – 4. 2. 1820 se narodila Božena Němcová

Třeba kvíz.

https://www.ty­den.cz/rubriky/do­maci/kviz-bozena-nemcova-se-narodila-pred-200-lety-co-o-ni-ne-vite_538962.html

Další odpovědi
Rokio

Co říkáte na budoucí vývoj Bitcoinu, až nastane halving? Myslíte si, že po rozštěpení mincí by hodnota této kryptoměny mohla dosáhnout na nová historická maxima?

hapiky

Jako dnes? Teda za jeden den jsem ještě nedal tolik otázek. (dobrých).
Desátá by mohla být: Jaká je průměrně vhodná doba, kterou trávit na internetu, potažmo na Odpovědích?

Pepa25

Díky annas! (mimochodem k mému překvapení jsem dal 9 správných odpovědí z 10, češtinářka by měla radost 🙂

hapiky

Rokio: Co říkáte na budoucí vývoj Bitcoinu? Jak můžeme něco říkat na to, co se stane či nestane v budoucnosti? Nebo snad znáš onen budoucí vývoj?

Rokio

hapiky: Ne, nevlastním křišťálovou kouli. Na tvých slovech ale něco je. Kdo se ale vyzná v kryptoměnách a v investování, tak může vývoj této investice alespoň trochu fundovaně odhadnout.