Jaká je životní úroveň pro Východoevropana ve Velké Británi?

Zajímalo by mě jaká je celková životní úrověn a sociální a zdravotní systém a pracovní přiležitosti pro roma i čecha i slováka i poláka i jiné východoevropa­ny,ptám se z důvodu že všichni chtějí za práci a životem do Velké británie.

Odpovědi
Drap

Je obtížné takto srovnávat. Vyžadovalo by to dlouhodobou a rozsáhlou studii.Na obou stranách je hodně drobných rozdílů. Pokud budeš srovnávat pouze výdělek, tak ve VB bude podstatně vyšší.