Angi-Shy

Jaká je vaše teorie o imigrantech a co si o tom myslíte?

Podle jedné teorie se nejedná o uprchlíky ale o invazi, kterou někdo řídí, a ani bych se tomu nedivila kdyby to byla pravda. Co si o tom všem myslíte vy?

Odpovědi
Drap

Na to neni třeba žádná teorie a myslet si můžeme cokoli a stejně nám to nebude nic platné. Islamizace Evropy začala už někdy v 60 a 70 tých létech a úspěšně pokračuje.Pokud ne my, tak naše děti z toho budou zřejmě dost nešťastné

ptáč

Moje teorie. Navrhuji obnovit zemědělskou výrobu v ČR, skončit výrobu řepky. Schopnost ČR nezávislosti na importu potravin, jako jsou zelenina, brambory, obilí. Napřed spočítat všechna pole, kolik km je, a začít je osívat. Dotace pro zemědělce jsou, tak by snad mohli lidi, nebo imigranti pracovat. A místa je všude moc, Ne tolik, ale trochu jo. Jestli je pravda, co říkal Kohout, že Havel ve stáří zblbnul a souhlasil s bombardováním nějaké země, tak ty lidi, ne imigranti, potřebují něčí zastání. Tak. Tím začíná pořizování pejska. V domě není místo pro pelech všech ostatních obyvatelů, jako je pán, paní, papoušek, rybičky. Kdo bydlí, je správce domu. Na polích se nepěstují zemědělské produkty k jídlu, ale určené do motoru. Když si taková rodina (ČR) pořídí pejska, nemá ho kam uložit, nemá mu co nabídnout k jídlu. Proto ho dá do útulku. To jsou uprchlické tábory. Tím začíná problém, nikdo jim nerozumí, pošle je do ubytoven a připíše částku čerpanou od EU na uprchlíka. Ale jasná otázka zní: co tady budou ti uprchlíci dělat? Dokáže na to někdo odpovědět? Když není práce, budou na ubytovnách. Co budou dělat? Já budu v práci a oni budou množit děti? Nebo jak? Země je velká, dá se obydlet i bez pravdy a lásky, jen s tvrdou prací. Ale aby byli někde pouze shromážděni a čekali na příjem potravy, to smrdí sexuální frustrací a s tím značný nárůst počtu v násilnění, krádeží. Jsme na prahu následování Řecka, co dokážeme utečencům nabídnout? Stanový tábor? Nebo most? Potřebujeme se ekonomicky vzchopit, vzít zpět prodané pozemky, na kterých se dřív pěstovalo a byly prodány jako stavební parcely. Prodejem bankovních a pojišťovacích služeb se neuživíme. Snad tedy imigranti nejsou řízení vojáci ISIL, kteří by čekali na pokyn a začali vám doma řezat hlavy. Já jsem pro, každý žadatel o azyl se musí zřeknout svého náboženství, i před bohem. A přijmout náboženství tolerance.

Pepa25

Proč by na to měla být nějaká speciální teorie? Viz Occamova břitva – imigrace do EU byly vždycky a faktory, proč v posledních dvou letech výrazněji narostla jsou známé …