cappuccino

Jaka je vase prvni zkusenost s navstevou holicstvi/kader­nictvi? Nejen vase, treba i vasich deti nebo vnuku?

Znam maleho kluka, ktery i s kadernickym plastem, utekl na ulici!:)

Nejlepší odpověď
elkon

Asi to nebylo nic zajímavého, protože si to nepamatuji, také je to mnoho desítek let. Pamatuji si ale jméno holiče. Byl to celkem příjemný pán, který měl dřevěnou protézu, chodil s hůlkou a jmenoval se Josef Špulka. A co si ještě pamatuji, když mu táta podával peníze (myslím, že to byla pětikačka), tak pokaždé řekl „děkuju šikovně“. A s našimi dětmi pak chodila ke kadeřníkovi manželka, ale nemyslím že by se tam něco zvláštního dělo. A ani s vnoučaty nebyl problém.

Další odpovědi
Drap

Už jsem zapomněl, taky za 70 let se s tím dá počítat. Myslím, že první zkušenost nebyla nijak kritická, protože občas tam zajdu i teď.

Emefej

Už si to nepamatuju, je to mnoho let, ale přežil jsem to.

paul1

Už to bude skoro 70 let, za rohem na Letné měl holičství pan Štancl. Srandista,
věčně dobře naladěný a stříhal celkem dobře.

cappuccino

@elkon: To tedy zajimave je! Protoze kde dneska potkas holice s drevenou nohou??

@drap: Ale dneska uz vis, co te tam ceka:)