Malina55

Která je vaše oblíbená kniha žánru fantasy?

Nejlepší odpověď
tatanka

Den Trifidů.

Další odpovědi
iceT

Harry Potter a Pán prstenů a Hobit, ale taky to jsou snad jediné fantasy knihy, co se mi dostaly do rukou. A snad se počítá Twilight…

Psychotic

U mě zaručeně vyhrává „Líheň“ od Miroslava Žambocha.

Kulhánek má geniální nápady a Žamboch skvělou techniku. Takže když se Žamboch rozhodl vykrást Kulhánka, je z toho moje neoblíbenější kni­ha.

Nuk nuk

Letopisy Narnie.

Dex

Všechny díly trpaslíku od Markuse Heitze ,má spoustu výborných knížek..Většinu jsem přečetl a taky mě čtení knížek díky němu začalo bavit :)

Sinsin

Zasl®aná pošta ze série knih Úžasná Zeměplocha od sira Terryho Pratchetta.
Ta kniha mi změnila život.