Jaká je šance, že někdo vyhraje 2,342 miliardy v Eurojackpotu?

Je vůbec nějaká šance tuto výhru vyhrát?,jsem zvědavý jak by obyčejný člověk dokázal utratit výhru v eurojackpotu která je nyní 2 342 000 000 k­č,jde to vůbec za život utratit a mít šanci ji vyhrát? Děkuji https://m.saz­ka.cz/loterie/e­urojackpot/uvod?ut­m_source=novin­ky.cz%7eadf&ut­m_medium=displa­y&utm_term=s1­.adform.net&ut­m_content=300x250_vy­soky-jackpot_banner&ut­m_campaign=a~bran­d_loterie_euro­jackpot~vysoky_jac­kpot_2342

Odpovědi
led

Minúť púhe 2 miliardy korún nie je problém, pokiaľ sa nezaoberáte tým, či vám vyjdu peniaze na raňajky „housku s mlékem“.
Predstava natiahnutých rúk s otvorenými dlaňami čakateľov na sponzorstvo desí. Odrazu vás budú všetci mať radi a závidieť. Keď napríklad zasponzorujete čerpadlá do Thajska https://zpravy­.aktualne.cz/do­maci/babis-nabidl-thajsku-pomoc-pri-zachrane-chlapcu-z-jeskyne-ch/r~3d7c1ebe7f7d11e882­090cc47ab5f122/?re­directed=15308148­40 hneď ste sa zbavili zopár drobných…
Vaša šanca vyhrať je blízka 0 (nula) pri tom enormne veľkom množstve tiketov.

„Mít tak vaše starosti a můj příjem z vybírání popelnic…“

hapiky

Proč by si ji měl nebo musel utratit? Lépe je investovat. Vždyť k vyhře jackpotu stačí jen mít kousíček toho malého pos.aného štěstíčka, a vůli si vsadit.

JájsemRaibek

Šance je vždycky. Jinak procentuální šance je neznámá, jelikož není znám počet vsazených tiketů a další informace.
Jinak co se týče útraty takových peněz, záleží na každém jak s nimi naloží.
Mimochodem částku okolo 2,2 mld. Kč vyhrál již jeden člověk z Pardubického kraje, někde kolem Svitavska. Totožnost však není známá, ani to, jak s penězi naložil.