mosoj

Jaká je průměrná spotřeba peněz na osobu ?

Nemohu to nikde najít !

Nejlepší odpověď
anonym

A díval ses u sebe?

Další odpovědi
Conchus

Spotřeba peněz může být dvojí:

  • kolik jich poničíš, potrháš, ztratíš apod. To budou vědět v ČNB, kolik ročně tisknou nových bankovek.
  • kolik jich utratíš. To najdeš na stránkách ČSÚ, kde jsou rodinné účty, výdaje za nejrůznější položky (potraviny, tech. výrobky, atd).

venkovan

Někde stačí 30 dolarů na celý rok. Jinde zas to jen drobné spropitné. Takže problém si říci zda globální č i regionální.