Jaká je pravděpodobnost,že blesk uhodí do tchýně?!

Odpovědi
panenka

No ty jsi snad jedl vtipnou kaši barbakane že jo?

Berušinka

Bohužel asi žádná =D … to spíš vyhrajete ve sportce. To kdyby se povedlo mně, tak bych jí poslala někam hodně daleko, i kdybych měla všechny ty prachy vrazit do její cesty – třeba na měsíc =D

tuCZek

… až uhodí – poradíš ? :)))

led

Netešte sa…
Skoro žiadna, kedže „tchýně“ už nie sú najmladšie, počas búrky sú pekne vnútri v suchu.
Ale muž, keď sa vracia v búrke z hospody, tam je to pravdepodobnejšie (buď blesk, alebo žena so svokrou)

Jikra

V našem středoevropském prostoru je to skoro nemožné.
Ale existují na světě místa kde by to šlo.
Ovšem je otázka jestli vynaložené prostředky na toto definitivní řešení stojí vůbec za to.

olda12

Vzhledem k tomu že blesk z nebe klepne Vaši tchýni je jen zbožné přání,jako třeba vyhrát sportku,stát se to může,ale zaska zkrachuje a blesk nemusí být smrtelný. Ale jak říka klasik náhodám se musí pomáhat,takže doporučuji trochu proštudovat silnoproudařinu,ale nikomu neradím a nenavádím k něčemu nezákonému,rozhodně jsou lepší způsoby,ja se s ní vypořádat,třeba říct že je sqelá tchýně a proto jste se rozhodl jípředat dar a zaplatit jí luxusní dovolenou např do Kapského města(denně se tam nenávratně stratí kolem 300lidí včetně tchýní) řekl bych že jsem zájezd vyhrál,ale kvůli práci si to nemohu dopřát,jestli je hladná,rozhodně to nenechá propadnout

barnajka

Přímo úměrně se zvyšující s každým železným předmětem, co jí strčíte do kapsy kabátu. Hodně štěstí :)))

venkovan

Větší šance je, že z ní trefí šlak než jí blesk.
Co povodňová turistika?

jendahun

Asi stejná,jako když vyhrajete poprvé v životě ve sportce dvacet miliónů a Hušák vám je vyplatí.