pierrpierr

Jaká je pravděpodobnost ?

výhry v Tipsporu či Chanci nebo jiné sázk. kanceláře…když si z koše co většinou bývá u okýnka vytáhnete vyhozené už podané tipy ? A zkoušeli jste to někdo ? 🙂

Nejlepší odpověď
bolak

Pravděpodobnost je dána kurzem. 1,0 je 100% , 2 je 50% a tak to jde dál a dál, to jestli někdo náhodou odhodí tip kterej vyhraje a ty ho vytáhneš už je víceméně věc náhody, přesto ti jednu radu dám a to že hrabat se v cizích koších je ošklivej zvyk, dej pozor aby ti to nezůstalo. :)

anonym

tomu říkám zvykat si na důchod

pierrpierr

já se nehrabu 🙂 jen sem se ptal 🙂