Kelt

Jaká je pravděpodobnost vzniku této situace při delším nošení roušek?

Všichni kolem nás nosí roušky a díváme se více lidem do očí, tvář zůstává zakrytá. Možná, že pak budou v kurzu ženy, které nosí tuto část oblečení stále, bez ohledu na situaci. Kdo ví? Co vy na to. Děkuji.

Odpovědi
led

Konečne sa ľudia pri rozhovore vzájomne pozerajú do očí.

„že pak budou v kurzu ženy, které nosí tuto část oblečení stále“ možno príde aj mužská móda na chuť závoju https://encrypted-tbn0.gstatic.com/i­mages?q=tbn:AN­d9GcR4Jecm_rckSI­EGdSYLB7ikIMwIX8JJcId­zqvjk88sj49O4ClHM&s