vlkadam10

Jaká je nejzajímavější památka v česku?

ahoj. já budu psát referát a tak potřebuji nějakou méně známou památku a o ní nějaké informace. přikláním se ne židovský hřbitov. nevíte nějakou zajímavost o něm? DĚKUJI

Nejlepší odpověď
Drap

Pro každého můýe být ta nejzajímavější přece jiná. Každý má rád něco jiného, a každý upřednostňuje jinou památku.

Další odpovědi
dudu

Co např. následující:
http://www.mu­zeumhodin.info/zi­dovske.htm

venkovan

Mám pocit, že někde bydlíš. A ta obec je zpravidla v nějakém mikroregionu. Mikroregion a i obec mají své internetové stránky. Takže bych si je prohlédl, v každé obci je zpravidla nějaká historie jejího vzniku. A projistotu bych okoukl ty okolní mikroregiony.
Proč psát o svém okolí? Je to o vztahu k místu kde žiji, najdou se i místní drby kterými lze referát oživit a je to zpravidla méně známá památka.
Tady kde žiji, bych během několika minut měl tolik námětů, že bych napsal knihu. No – ony už jsou vlastně napsané.

vlkadam10

drap: to sice ano ale já ji chci psát proto že má minulost a je to originální.( nikdo to mít nebude)