DusanOrlik

Jaká je náplň práce pomocného dělníka v pekárně?

Zdravim, nevite nekdo, co by delal delnik v pekarne? Co si pod tim mam predstavit? Kdybych to misto prijal a delal 8 hodin, co vse bych delal? Diky za odpoved, nemam zadnou predstavu.

Nejlepší odpověď
gecco

V jaké pekárně? – nemyslím firmu, ale stupeň automatizace provozu…
😉
Každopádně by šlo o fyzickou práci – od úklidu (provozu, strojů, pecí…) přes navážení surovin po třeba sázení pečiva do pecí nebo jeho vyndavání do regálů (beden…), skladnické práce…

Další odpovědi
Hans51

V první řadě bych se neptal tady, ale přímo u potenciálního budoucího zaměstnavatele 🙂

zjentek

Tak pro představu- budeš k ruce pekaři. Dělal bys s těstem ..péct tě nenechaj, to bys spálil. On peče, ty vytahuješ pečivo z pece a rovnáš do přepravky. Pak po sobě uklidíš ten binec.

Klaproth

V pekárně jsem nikdy nedělal, ale troufnu si odhadnout, že budeš hlavně uklízet, manipulovat se surovinami a s hotovými výrobky. Tak jako pomocní dělníci všude jinde.

Rokio

Stručně řečeno budeš pomocník pekaře. Co řekne, to uděláš.

Myslím si, že tvojí náplní práce bude například úklid, doplňování zboží či skladnické práce.