sesednizkola

Jaká je nálada v současné české gay komunitě?

Jaká jsou aktuální nejožehavější témata a trendy v české gay komunitě?

Odpovědi
ivzez

Trendy nevím,
témata snad adopce a manželství.

Mc Merkurion

… jako všude >>> teplá, až hicuje …

Drap

Netuším, ale myslím, že nálada je tam dobrá.

Rokio

ivzez: To už by bylo lepší, pokud by děti adoptovali duševně postižení než homosexuálové. Bylo by pěkně nefér, pokud by heterosexuální lidé s duševním znevýhodněním byli diskriminovány před duševně zdravými homosexuály.

ivzez

… lidé byli diskriminováni …
(Opravdu máš maturitu z češtiny?)

ivzez

Mě o tom nepřesvědčuj.
Přesvědčit bys měl ty, kdo se o obojí „bijí“.

(Já jsem jen napsala, o čem v poslední době čtu:
Homosexuálové chtějí mít možnost adoptovat děti
a uzavírat manželství.)

ivzez

PS:
Nejde přece o to, kdo by mohl být znevýhodněn, ale o to,
co je v zájmu dětí (to by mělo stát na prvním místě).

Rokio

ivzez: Duševně nemocný člověk za svoji nemoc nemůže kromě snad jenom pár chorob (alkoholismus, toxikomanie, gamblerství, toxická psychóza apod.). Naproti tomu homosexuál svoji sexuální touhu ovlivnit může alespoň tak, že ji nebude veřejně praktikovat (nebude uzavírat manželství a adoptovat děti). Každý člověk může mít jakoukoliv sexuální preferenci, ale neměl by ji realizovat, pokud nemá heterosexuální preferenci. Já například držím celibát (nikdy jsem neměl sex) a používám autosexualitu s obrázky. To nikomu neubližuje, a tak je to naprosto v pořádku. Pokud máš jiný názor, můžeš ho napsat sem, nebo mi daný názor může poslat do pošty.

ivzez

Rokio, co z mých odpovědí jsi nepochopil?
(Nereaguješ na ně.)