FlAsh_7

Jaká je hodnota, kterou vytváříte?

Odpovědi
Kepler

Obávám se, že nepodstatnou. Naopak Zemi škodím, když zanechávám uhlíkovou stopu v podobě spotřebovaných energí, materiálů a potravy. Přispívám ke skleníkovému efektu ve formě vydechovaného CO2 a vyprděného metanu. Občasnými brigádami v automotive sice za sebou nechávám konkrétní výrobek, ale ten taky přispívá k výše uvedenému. Svůj dluh alespoň z nepatrné části snížím, až odevzdám se prvky zpět Zemi. Pokud to tedy nevyvolá místní ekologickou mikrokatastrofu.

Rokio

Prodávám moderní umění (poskytuji umění), investuji (tvořím finanční majetek) a mám blog (poskytuji možnost zhlédnout mou literaturu).