IranosMorloy

Jaká firma je nejbezpečnější na poslání stolního PC z ČR do Anglie jako balík?

Přestěhoval jsem se do Anglie a potřeboval bych sem z ČR zaslat svůj PC v hodnotě 50 tisíc Kč. Potřebuji znát firmu, která mi ten PC během transportu nezničí a zaručí se za něj, aby v pořádku dorazil.

Odpovědi
Mp2

Při odesíláni si nech balík pojistit.. To stačí..

Na tvém miste bych si pro srandu natočil, že před odeslanim funguje a jak ho nasledne balim…
A poté jak mi přijde a já ho rozbalím a vyzkouším…

Sice to nesouvisí,ale ja s kamarády jezdil brigádně stěhovat…
Vždy jsme si natočili, jestli televize a spotřebiče před stěhováním fungovaly…
Jednou se nám po 2 týdnech ozval majitel bytu, který jsme stehovali…
Televize za 170 000 nefun­govala..
My jsme měli video, že stejnou vadu vykazovala před stehovanim..

Nepodceňuj to..